Restoran Detayı

: Şakayık Sokak No:4/A
: 2122344465
: http://www.mocistanbul.com

Mutfaklar

  • Kafe

Yemekler

  • Kahvaltı

M.O.C. Ministry of Coffee

Kahve Bakanlığı 23 Nisan 2014 gibi anlamlı bir günde başladı macerasına.Henüz layık olduğu ilgi ve alakayı ülkenmizde göremeyen kahvenin üstünde gezinen 2. Nesil kahvecilerin kara bulutlarını dağıtmak için geldik ve görüntü o ki bunda da başarılı olduk.

Ministry of Coffee’nin vizyonunda dünyanın en nitelikli kahvelerini tedarik edip,yine dünyanın en özellikli ve hassasiyet gerektiren nitelikleriyle Avustralya usulü kavurmak ve sunmak var.Belkide MOC’un bu kadar sevilmesinin açıklaması,ülkemizde bu standartları belirliyor ve uyguluyor olması.

Kolombiya, Kenya, Etiyopya, Kosta Rika, Guatemala, Endonezya, Brezilya, Nikaragua,El Salvador,Yirga cheeff, ve Yemen gibi Dünya’nın 13 farklı noktasındaki mikro üretim yapan çiftliklerden özenle seçilen en kaliteli kahve çekirdekleri;MOC’un belirlediği standartlar temel alınarak özel olarak kavrulup ,müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Ministry Of Coffee’nin ülkemizde ve Dünya’da belirlediği kahve kavurma ve sunum teknikleri , kahveseverler tarafından referans kabul edilmiş durumdadır.Bu sorumluluğun farkında olan MOC,nitelikli kahvenin daha geniş kitlelere ulaşması için gelişmeye ve büyümeye devam edecektir.

Yorum Yap

Bu mekan için herhangi bir yorum bulunamadı.